Блондинки найбільш привабливі для чоловіків. Чому? Психологія чоловіка

 Блондинки найбільш привабливі для чоловіків. Чому? Психологія чоловіка

Вчені знайшли пояснення, чому чоловіки люблять струнких жінок. Виявляється, цей стереотип приліпився до чоловіка ще з первісно-общинних часів. В ту пору чоловік визначав, вільна жінка чи ні, а точніше вагітна вона чи ні — саме по її фігурі. Відповідно, до жінки» з животиком ” первісний кавалер і не думав наближатися, щоб не було проблем… Може бути, в тому, вважає за краще чоловік брюнеток або блондинок, теж є якийсь “первісний” сенс?..

Чому чоловіки вибирають блондинок?

Вчені запевняють: все так і є, чоловіки вибирають блондинок ще з давніх часів. Тому що методом проб і помилок вони давним-давно з’ясували те, що сьогодні простіше пояснити мовою генетики. Отже, світлі шкіра, волосся і очі — це рецесивні, тобто слабші, ознаки. А темне волосся і шкіра — ознаки домінантні, сильні. Отже, якщо чоловік —брюнет, а жінка-блондинка, його домінантні гени придушать слабкі гени матері, а дитина від такого шлюбу народиться схожим на батька. Прагнення ж продовжити рід і передати дитині свої (такі наочні) гени, а не гени матері, підсвідомо і присутній у вигляді «чуття» з тих самих первісних часів.

проти демографічної кризи

 Блондинки найбільш привабливі для чоловіків. Чому? Психологія чоловіка

Про те, що в дітях щастя, завжди знали і царі, і простолюдини. Спадкоємці потрібні кожному чоловікові. Або майже кожному. І з тих же самих давніх часів до чоловіків прийшло знання-жінки зі світлим волоссям більш плідні. Вчені і цьому знайшли підтвердження: виявилося, в крові у блондинок більше естрогену — гормону, що відповідає за репродуктивні функції, а, крім того, робить її більш привабливою. До речі, самеза допомогою естрогену можна пояснити появу такого міфу, що справжніх блондинок — дуже мало, і, отже, як будь-яка рідкість, вони вище цінуються, тому чоловіки вибирають блондинок. Справа в тому, що з народженням кожної наступної дитини волосся блондинки стають все темніше і темніше. Так що зустріти натуральну блондинку старше тридцяти років-дуже складно…

анекдотичні якості

 Блондинки найбільш привабливі для чоловіків. Чому? Психологія чоловіка

Чим більше в крові жінки естрогену, тим гірше у неї з логічними здібностями, в тому числі з математикою. Тому образ наївної, дурненької дівчини зі світлим волоссям, ретельно підтримуваний в кіно і в анекдотах, біологічно цілком виправданий. Але це тільки з одного боку, а з іншого — будучи, дійсно, більш легковажними, вони вважаються і більш жіночними, поступливими, спокійними, не гнівливими і не запальними, а це серйознапричина, чому чоловіки вибирають блондинок. Вибираючи в супутницю життя натуральну блондинку, чоловік знижує ризик стати підкаблучником. Адже вважається, що брюнетці набагато простіше зламати чоловічу волю, завдяки енергійності, сталості, напористості і відповідальності, якими наділені від природи темноволосі красуні. Правда, виграють у блондинок власниці іншого кольору волосся і своєю пристрасністю, невтомністю і життєрадісністю.

І хоча всі якості блондинок і брюнеток вчені намагаються пояснити за допомогою генетики та біології, не варто забувати і про такий феномен: змінюючи колір волосся, жінка змінює і свій характер. Моя подруга, регулярно перетворюється з шатенки в блондинку, пояснює це так: «Ну адже волосся одним кінцем до голови кріпляться. Фарбуватисвітлою фарбою-і на мізки впливає”. Але це, звичайно, жарт. Просто Жінки-Великі актриси, і приміряючи образ “блондинки” – з успіхом виконують її роль, так само, втім, як і будь-яку іншу: приголомшливою коханки, відповідального працівника, ніжної дружини, турботливої мами. А чоловікам залишається тільки дивуватися — дивуватися – і любити нас!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *