Про що мовчать жінки. Психологія чоловіка

 про що мовчать жінки. Психологія чоловіка

Будь-який чоловік знає: легше зупинити коня на повному скаку, ніж вгамувати жінку, яка налаштована поговорити. Однак є речі, в яких сама балакуча жінка не зізнається ніколи. Але знати про це абсолютно обов’язково, щоб уникнути багатьох конфліктів, проблем, та й просто краще розуміти свою подругу або супутницю, подивимося про що мовчать жінки.

Далеко не кожна жінка хоче заміж

Звичайно, мова йде не про тих зламаних глянцевими виданнями стервах, які в перші п’ять хвилин знайомства заявлять, що вони не якісь домашні клуші, а орлиці високого польоту. І не про агресивних феміністок. Ось якраз ці-то заміж хочуть сильніше всіх, просто вибирають дивні методи пошуку. Не прагнути до дверей Рагсужінки можуть з найрізноманітніших причин: небажання змінювати спосіб життя, брати на себе відповідальність за партнера і обов’язки з випікання пиріжків, відсутність дорослого сприйняття себе і світу, відгомін Старої образи або моральної травми, та хіба мало що ще… Більш того, жінка хоче заміж далеко не за всіх, в кого буває закохана.

Не всі жінки люблять дітей

Більшість жінок готові годинами возитися з дитиною подруги або сусідки, загодовувати цукерками п’ятирічного сусіда по купе, воркувати побачивши мереживного ковдрочку в магазині і приводити цим в стан легкого ступору свого партнера. Однак далеко не всі. Багатьом родили жінкам, також як і чоловікам, діти представляються або крихкими кришталевими келихами, до яких страшно доторкнутися пальцем, або маленькими егоїстами, що вимагають всього і відразу. Просто у них не було молодших братів і сестер, а може бути, якраз були і забирали собі всю батьківську увагу.

так, жінка дивиться по сторонах і бачить інших чоловіків

Більш того, вона їх іноді навіть представляє в найпікантніші моменти. Це, звичайно, зовсім не означає, що вона готова негайно кинутися в обійми того верзіли-охоронця або імпозантного начальника. Однак жінці, як і чоловікові, необхідно постійно самостверджуватися, піднімати себе у власних очах. Для того щоб в цих самих очах не пропадав блиск. Легкий флірт, а також сміливі фантазії найпотужніші засоби для цього. Що поробиш, так воно і є. З цим потрібно змиритися. До речі, а чи не ви півгодини тому скоса розглядали монументальні форми нової співробітниці?

Максимум, що може сказати ваша жінка — манірно поскаржитися на обридлі залицяння. Зрозумійте її правильно. Вона зовсім не має на увазі, що у неї купа запасних варіантів на випадок вашого розставання. Вона намагається сказати-ось як я ціную наші відносини, адже я не звертаю на інших уваги.

так, Вона розповідає про ваші стосунки стороннім людям

 про що мовчать жінки. Психологія чоловіка

Не спокушайтеся. Всі подруги вашої жінки в курсі, що ви подарували їй на день народження і які слова сказали після сьомого коктейлю в клубі. Цілком ймовірно, що вони навіть в курсі, чому зламалася та кумедна іграшка з секс-шопу. Тут нічого не поробиш, подробиці ваших відносин — це не те, про що мовчать жінки. Якщо жінці погано з вами-вона побіжить за порадою і підтримкою. Якщо добре-вона буде з недбалим виглядом розповідати все в подробицях, щоб їй заздрили, заздрили! Це жіноча потреба-пишатися своїм партнером і доводити, що він краще за всіх.

І ще майте на увазі: скільки разів ви сварилися з нею через немиту чашки або розбіжності поглядів на проблеми ядерного синтезу-рівно стільки разів перебувала розуміє подруга, яка відпоювала її чаєм і радила кинути нарешті цього жлоба, який її не розуміє і не цінує. Але вона досі з вами.

вона любить плюшевих ведмедиків

Навіть якщо ваша супутниця поголена налисо і носить Берци, навіть якщо їй днями вдалося синтезувати нову амінокислоту, навіть якщо вона недавно в черговий раз зайняла перше місце на конкурсі бодібілдингу… загалом, це все неважливо. Вона все одно буде любити рожеві стрічки, рожеве шампанське, рожеві троянди і …хочані, рожеві кошенята-це вже перебір. Вона буде ретельно ховати цю таємницю в глибині своєї душі і боятися, що ви не сприймете її всерйоз. Так, дама з рожевими бантиками дуже потішно виглядає з боку, але погодьтеся, до чого ж зворушливо…

вона дуже хоче, щоб ви дарували їй подарунки

 про що мовчать жінки. Психологія чоловіка

Бажано кожен день. З приводу і без. А ще краще-придумували б зворушливі приводи, що мають значення тільки для вас. І це зовсім не означає, що потрібно продати дачу і прикупити половину ювелірного магазину і квітковий ларьок (до речі, деякі жінки, як не дивно, байдужі до квітів і дорогоцінним металам). Подарунком може стати що завгодно-копійчаний брелок, живийхом’як, осінній лист, вигадливий виріб орігамі з обгорткового паперу, пляшка вина, жартівливе чотиривірш на склі… Подарунки – найвідоміший жінкам мову любові. Навіть сильної і зовні самодостатньої жінці необхідно, щоб про неї дбали, як про дитину, розважали і радували. А нова іграшка радує завжди просто тому, що вона Нова.

вона впевнена, що ви телепат

Так, вона свято в це вірить. Тому і ображається так сильно, якщо ви чогось не розумієте. Вона щиро вважає, що ви не можете не бачити очевидних речей і прикидаєтеся тупицею, просто щоб її позлити. Або тому, що вам лінь витрачати на неї час або душевні сили. Не переконуйте її, це не допоможе. І не ображайтеся. Просто тримайте в голові ці сім її таємних пунктиків і прийміть як факт: те, про що мовчать жінки, вам повністю не дізнатися ніколи.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *