Робота в жіночому колективі: випробування чоловіка на міцність. Психологія чоловіка

 Робота в жіночому колективі: випробування чоловіка на міцність. Психологія чоловіка

У однієї весь день ходить обертом голова, набрид інший дипломат Алі-Баба, третю молодий балетмейстер спокусив, а сьому чоловік на концерт не відпустив…, пам’ятаєте цю кіркоровську пісню про важкі будні адміністратора кордебалету?.. Просто крик душі, в якому відбилися всі страхи, які відчувають середньостатистичним чоловіком при одній думці про роботу в жіночому колективі.

Про великому і жахливому жіночому колективі складаються анекдоти і знімаються романтичні комедії на зразок службового роману. Вважається, що робота в Бабиному батальйоні одне з найжорсткіших випробувань на міцність, які можуть зустрітися на кар’єрному шляху чоловіка. Найчастіше навіть обіцянку високого заробітку не може переважити страх перед перспективою працювати в пахне духами офісі. Причому не тільки чоловіки, а й багато жінок вважали за краще б уникнути такого розкладу. У чому ж причина?

 Робота в жіночому колективі: випробування чоловіка на міцність. Психологія чоловіка

Як то кажуть, чоловіків згуртовують спільні справи, а жінок спільні розмови. Поки ці розмови крутяться навколо рецепта лимонного пирога або останніх розпродажів, вони ще відносно нешкідливі. Однак рано чи пізно обговорення нової кофтинки Олени з бухгалтерії обов’язково перейде на з’ясування питання, заради кого вона так розфуфирилася. Через півгодини Олену будуть дружно засуджувати за зв’язок з одруженим заступником: а як же інакше, вона ж з ним на корпоративі танцювала. Ну, може, і не танцювала, але за одним столом сиділа, цілих півгодини. А у нього дружина і троє дітей. Ось адже Олена змія.

Звичайно, такі таємниці мадридського двору знайдуться в будь-якому колективі, навіть в різнополом. Але завдяки присутності чоловіків в жіночому колективі, жінки внутрішньо підбираються (так само, як і чоловіки в присутності жінок, До речі). А якщо на всю контору один комірник Петрович, та й той п’ятий день в запої?..

тому чоловіка, який потрапив в жіночий колектив, чекають непрості випробування.

Причому випробування ці будуть абсолютно специфічні. Чого вам точно не доведеться робити це довго домагатися уваги і поваги колективу. Єдиного чоловіка в офісі полюблять всім серцем з першого погляду і будуть самі шукати його уваги. Більшу частину душевних сил і нервів вам доведеться витрачати на зовсім інші аспекти.

Золоте правило чоловіка в жіночому колективі: нікого не виділяйте! Однаково ставитися до ефірної секретарки Катеньки і до вахтерші Марії Василівни вагою під центнер це непросто, але абсолютно необхідно. Варто вам завести улюбленицю (або декількох улюблениць), робота перетвориться в каторгу і для вас, і для неї. Конкуренція і заздрість існують в будь-якому колективі, але саме в жіночому середовищі вони так кидаються в очі, така вже особливість у жіночій психології. Не давайте додаткових приводів для того, щоб вони розквітали пишним кольором.

 Робота в жіночому колективі: випробування чоловіка на міцність. Психологія чоловіка

Взагалі, добре б бути давно і міцно одруженим. Або справляти враження такого. Тому що втратити контроль в такому квітнику досить легко, особливо якщо три незаміжніх менеджера і розведена аналітик взяли звичку годувати вас домашніми пиріжками і жалісливо, по-Бабиному, зітхати над вашою худорбою. Бувають, звичайно, випадки, коли службові романи закінчуються довгим і щасливим шлюбом, але найчастіше в фіналі все-таки скандал і грюкання дверима. А ви працювати сюди прийшли, а? Пиріжки, так і бути, спробуйте, раз вже пригостили. Подякувавши. Але ніяких задушевних бесід!

Припустимо, ви непоганий психолог і вам вдається балансувати на межі рівного ставлення до всіх колег. Це означає, що скоро почнеться другий непростий етап з вас спробують зробити подружку. Це досить незавидна доля для чоловіка в жіночому колективі працювати, коли дами не соромляться при ньому поправити панчіх. Такі наміри потрібно припиняти в корені м’яко, з гумором, але наполегливо. Інакше кінець вашому авторитету. Та й вашій самооцінці такий стан справ на користь не піде.

З вищесказаного закономірно випливає наступне правило: не вплутуйтеся ні в одну склоку на роботі, не вступайте ні в одну коаліцію (а вони в колективі, безумовно, є) і не Вислуховуйте пліток. Будьте осторонь від усього цього такий відрив від колективу жінки Вам пробачать.

головні заповіді корпоративної етики: запасіться терпінням, більше слухайте і менше говорите, будьте уважні, обачні, стримані і тактовні і вам вдасться створити сприятливу робочу атмосферу в будь-якому колективі.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *