Чого бояться чоловіки. Психологія чоловіка

 чого бояться чоловіки. Психологія чоловіка

Чоловікові боятися соромно! Це з дитинства купуються такі чоловічі фобії буквально скрізь: вдома, в школі, у дворі. Результати такого виховання не можуть не позначитися: наслухавшись в дитинстві, що плакати, боятися темряви, собак і хуліганів найважчі з гріхів, — чоловіки виростають невротиками з такими вишуканими фобіями, що навіть Альфред наш Хічкок позаздрив би.

Парадокс в тому, що чоловічі страхи (якщо не брати самі екзотичні — на зразок боязні баклажанів або включеного пилососа) — рушійна сила їх розвитку і становлення. Якби чоловічих фобій не було, то абсолютна більшість сильної половини людства вранці не піднімалося б з ліжка. Так що боротися з нормальними чоловічими страхами не тільки безглуздо, але і шкідливо. А ось контролювати, усвідомлювати і спостерігати внутрішніх монстрів — ще нікому не заважало.

отже, шість найпоширеніших і живучих чоловічих страхів.

1.Страх неспроможності

Не вірте тому чоловікові, який скаже, що він не боїться не могти. В якійсь мірі кожен чоловік може сказати:»він стоїть — отже, я існую”. Тому будь-яка знущальна витівка найціннішого органу сприймається самцем як зрадницький і болісний удар по самооцінці. Особливо в умовах інформаційної атаки, коли “Жовті” ЗМІтільки й оповідають, як важливий для чоловіка жіночий оргазм. Мовляв, не було у милої фінальних конвульсій, краще піди, мужик, і “убийся ап стінку”. Тому що жити тобі більше нема чого. Однак саме побоювання зганьбитися в ліжку змушує багатьох чоловіків кидати палити і вставати на лижі. А це дуже непогана побічна дія для застарілої фобії.

Якщо страх фізичної неспроможності притаманний абсолютно всім особинам чоловічої статі, то страх матеріальної безпорадності найсильніше долає якраз-таки зрілих і заможних чоловіків, а ніяк не маминих синків. Чоловік-продовжувач роду. І в ідеалі у нього повинно бути не тільки те, чим це рід продовжити, а й те ,чим його нагодувати. Інакше заради чого все це, власне кажучи, затівалося?..

2.Страх відмови

І як зрозуміти цих жінок з усіма їх усмішками, кривляннями і натяками? Жоден чоловік точно не може бути впевнений, що правильно зрозумів даму, навіть якщо вона роздяглася, лягла на ліжко і заклично відкинула ковдру. Саме ця невпевненість народжує неврастенію, псує демографію в країні. Боязнь поранити самолюбство-одна з ключових, а тому перемогти цей страх особливо важко.

Кращий засіб: 50 грамів якісного спиртного під час відповідального побачення. Тут всі слова ключові-тому що, якщо ви вип’єте більше 50 грамів який-небудь самопалки, і не на побаченні, а до нього, вам відмовлять всі, крім товариша міліціонера, який радісно вивантажить ваше марне тіло в витверезник. Плюс до цього — займайтеся аутотренінгом. Відмовила ця-значить, не відмовить наступна. Всього і ділов-то…

3.Страх поразки

 чого бояться чоловіки. Психологія чоловіка

Рідний брат попереднього. Світ чоловіків-це світ жорсткої, безкомпромісної конкуренції. Причому абсолютно не важливо, що саме ви програли — партію в доміно або вибори в Європарламент, — самолюбство буде страждати однаково сильно. Страх опинитися в аутсайдерах штовхає чоловіків на самі безглузді вчинки, які частіше ведуть в руки травматологів, ніж на п’єдестал слави.Звичка мірятися всім і з усіма — одна з найстійкіших чоловічих звичок. І старий Фрейд з його байками про чоловічу гігантоманію не завжди виявляється прав. Наприклад, в суперечці «а у кого тут найкрутіший мобільний» перемогу здобуває, швидше за все, найтонший і витончений телефон. А переможені побіжать піднімати самооцінку в найближчий салон стільникового зв’язку.

4.Страх здатися смішним

Насправді чоловіки дуже люблять смішні ситуації. З однією єдиною умовою: якщо вони в цих ситуаціях не виступають в ролі клоуна. Багато з них навіть можуть сміятися над собою. Але якщо бажання посміятися над ним виникає ще у кого-то — пиши пропало. Дуже мало хто здатний зберегти обличчя, виявивши себе в публічному місці з расстегнувшейся ширінкой або багряним прищем на вольовому підборідді. Чоловіки ставлять між смішним і слабким жорсткий і однозначний знак рівності.

5.Страх залежності

Закохана жінка готова розчинитися в улюбленому, як цукор в окропі. Закоханий чоловік готовий усіма частинами тіла втиснутися в ” панцир», як краб на гарячому піску. А все тому, що жінці слабкою бути можна і потрібно. А чоловікові не пристало ні в якому разі! На те він чоловік, ось така чоловіча фобія. Боязнь втратити контроль над собою і надситуацією якраз і формує переконаних холостяків. Особливо, якщо чоловікові часто траплялися захоплені дами, впевнені, що «тепер у нас все спільне, включаючи бритву і шкарпетки». Коли чоловік позбавляється своєї території, то він стає схожим на звіра, загнаного в кут. А цього він допустити ніяк не може.

6.Страх самотності

 чого бояться чоловіки. Психологія чоловіка

Чоловіки бояться самотності набагато гостріше і сильніше жінок. Просто менше сурмлять про це на всіх кутах і в форумах. Саме цей страх зазвичай посилюється з роками, перемагає попередній і жене нещасного в бік Рагсу, пологового будинку або меблевого магазину.

Середньостатистичний чоловік боїться залишитися один не тому, що сподівається перед смертю отримати останній кухоль пива з рук ридаючих онуків, а тому що, за сучасними канонами, шлюб є одним з пунктів соціальної спроможності. А людина (особливо чоловік) як тварина стадна — неспроможним бути не може. Просто не має права (див.пункт 1).

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *