Чоловіки-Майстри. Психологія чоловіка

 Чоловіки-Майстри. Психологія чоловіка

Він здатний адекватно і точно оцінити будь-яку ситуацію. При цьому його досить складно обдурити і на роботі, і вдома фальш, нечесність і навіть невелика невідповідність він обов’язково вловить і не залишить без уваги.

майстер спокійно приймає себе та інших

Чоловік-майстер спокійно приймає себе з усіма особливостями і»вадами”. Таке спокійне прийняття себе дозволяє йому позбутися комплексів неповноцінності і бажання досягти чогось в професії або в особистому житті тільки заради того, щоб щось комусь довести. Адже останній шлях-це шлях ламання дров, помилок і розчарувань. Крім того, завдяки тому, що майстер спокійно приймає себе, він також спокійно – з терпінням і гумором – переносить недоліки інших людей.

Робота майстром буває спонтанною

Чоловік, удосконалюючи свою майстерність, застосовує креативний підхід до будь-якої повсякденної проблеми і ситуації. При цьому на поставлені завдання він реагує так жваво, що з боку може здатися спонтанним.

у будь-якого майстра є глобальне завдання

Майстри часто ставлять перед собою глобальні завдання. Йдуть на рекорди Гінесса. Ставлять перед собою великі цілі. Прагнуть створювати шедеври. Причому створених ідеалів вони намагаються дотримуватися в будь-яких дрібницях. Тому-то нерідко і здаються диваками.

майстри автономні

Майстри самодостатні і незалежні. У них немає кумирів, вони не намагаються нікому наслідувати. Тому ж вони не бояться осуду або неприйняття. Вони роблять те, що вважають за потрібне робити, живуть без оглядки на громадську думку і тому не приховують своїх «особливостей».

майстер-як художник і дитина

І художнику, і дитині властива «невинність бачення». Вони радіють розпустилася квітці, росі на листочку, красивому заходу, помічають незначні деталі і в маленькому можуть побачити велике. Майстер в цьому схожий з дитиною і художником. Навіть якщо він просто кухар (але кухар-майстер), все одно у нього зберігається це вміння дивитися на світ як в перший раз – постійно відчувати новизну відчуттів.

майстри доброзичливі

незважаючи на те, що робота майстра незалежна і вони спокійно можуть переносити самотність (і при цьому відчувати себе комфортно наодинці з самим собою), відносинами з іншими людьми вони цінують, і таким почуттям, як дружба і любов, залишаються завжди вірні.

майстри вміють по-доброму жартувати

Причому найчастіше вони жартують над собою. І навіть якщо дозволяють собі жарти на чужу адресу, то звучать вони так, що нікого не можуть образити.

Майстри завжди прагнуть до особистісного зростання

Бути майстром-самоактуалізатором – це не кінцева мета, а процес, постійна робота над собою. Тому що самовдосконалюватися майстри намагаються все життя і ніколи не зупиняються на досягнутому. Тому вони часто “переростають” свої перші шедеври. І, як правило, не залишаються в одному якомусь напрямку, намагаючись встигнути все.

майстер-цензор

Майстер завжди перевіряє сам себе, постійно, як внутрішній цензор, задає собі питання:

  • Чи Живу я повним життям і чи задовольняє мене моє життя?
  • Чи Беру Я відповідальність за своє життя на себе (або у мене в звичці звинувачувати інших)?
  • Чи чесний я по відношенню до себе?
  • Чи керуюся я прагненням до зростання (або ж мені звичніше боятися і турбуватися, приймаючи рішення)?
  • Чи приймаю я власну унікальність (або, навпаки, прагну вписати себе в чужі стандарти)?
  • Чи є у мене прогрес?

і якщо відповідь на ці питання «Ні», чоловік починає робити щось, щоб домогтися відповіді «так».

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *