Як жити з патологічним брудом? Психологія чоловіка

 як жити з патологічним брудом? Психологія чоловіка

Чи не тиранство, не пияцтво, не жадібність жінки вважають головним недоліком чоловіків, а неохайність. З патологічним брудом жити неможливо. Чи можна переконати їх в цьому або краще поступитися гігієнічним запитам цих вибагливих представниць охайної половини людства?

брудне волосся

 як жити з патологічним брудом? Психологія чоловіка

 як жити з патологічним брудом? Психологія чоловіка

З брудними нігтями-зовсім “засідка”, найяскравіший ознака неохайності. Ось, наприклад, брудне волосся можна під шапочку заховати, кепочкою, банданою, та й по-простому — мотоциклетним шоломом — прикрити, але ось брудні нігті нікуди не сховаєш. Руки завжди на виду. І якщо вони брудні, то привабливості це не додасть. Жінки, до того ж, на руки завжди звертають увагу. Навіть пісенька так одна починається: “Ах, вона його за руки полюбила… Ну а він її за ноги і очі…”Можливо, причиною такої пильної уваги є той факт, щоподушечки пальців займають третє місце серед найбільш ерогенних зон… Але, як би там не було, Немає жінок, яких приводять у захват брудні нігті. А тому кращим рішенням буде стригти нігті коротше і частіше, менше брати участь в глобальних п’янках (помічено, що брудні нігті часто бувають супутниками шкідливих звичок), а в безвихідних ситуаціях нахабно брехати: «Прости, прекрасна незнайомка, за брудні лапищі, просто я Автослюсар… І руки у мене не відмиваються… Зате зі мною тобі ніколи не доведеться викликати для своєї машини Евакуатор”…

А ще ознака неохайності-брудні шкарпетки, запах поту, запах з рота і багато ще чого може жінку в чоловікові дратувати. Прислухайтеся до гігієнічних претензій Вашої обраниці, і, якщо любите її, то підіть її побажанням назустріч. Не безкорисливо, звичайно. Нехай і вона прислухається до ваших “причіпок»і “дрібниць”. Адже у проблеми гігієни є і чоловічий погляд. Наприклад, півфлакончика духів, вилитих на себе з ранку (відчого в носі свербить), дратує не менше брудних шкарпеток, а з’їдений перед поцілунком рондо створює відчуття, що цілуєшся із зубною щіткою… Умови угоди скласти просто: ви відмовляєтеся від шкідливої звички скрізь розкидати свої брудні шкарпетки, вона перестає витрачати сімейний бюджет на нікчемну туалетну воду. Ось так взаємними поступками і компромісами з часом можна прокласти шлях до неохайної стерильності.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *