Легше на душі: жіночі сльози. Психологія чоловіка

 легше на душі: жіночі сльози. Психологія чоловіка

Вона плаче, коли дивиться мелодраму, плаче, якщо її хтось засмутив, і з цим ще можна впоратися пошкодувати, обійняти, захистити. Але коли сльози використовуються як аргумент у суперечці або сварці — це просто вибиває з колії. І ви не знаєте, що робити. Ці сльози змушують відчувати себе без провини винуватим. Це злить і дратує. І іноді просто хочеться піти і грюкнути дверима. Так? Чому жінки плачуть? Може, вам варто спробувати кілька психологічних прийомів, щоб вигнати ці підступні жіночі сльози з ваших відносин.

як все!

 легше на душі: жіночі сльози. Психологія чоловіка

У багатьох людей є такий життєвий принцип: Раз все так роблять, я цього робити не буду! Особливо це стосується жінок — в них, здається, є ген навпаки, волає все робити навпаки — не так, як всі. Цим прагненням можна скористатися, якщо ваша обраниця збирається заревіти. Наприклад, ви бачите, що воназбирається заплакати, тоді лаконічно закінчите вашу мову фразою-зверненням до неї, але по-третій особі: «Ну, зараз заплаче». Після цього, як правило, робити як все-тобто плакати – не хочеться. Особливо цей спосіб діє на тих жінок, які просто-таки спеціалізуються на тому, щоб все робити навпаки.

поясніть

Подумайте, може бути, ваша подруга життя просто не знає, як вас дратує її плач. Для неї це може бути нормальним проявом, і вона не розуміє, що ви сприймаєте її сльози як зброю масового ураження. Але у випадку з» плаксою ” і сказати треба зуміти так, щоб не викликати черговий напад сліз. Наприклад, якщо ви скажете, що вас дратують її сльози, вона схлипне, скаже крізь сльози: “Ах, я тебе дратую!”і візьметься плакати пущі колишнього. Зрозумійте, чому жінки плачуть і щоб уникнути такого результату, але, тим не менш, повідомити про свої почуття, не переходьте на особистості, скажіть про проблему як би з боку:

– Коли хтось плаче, мені завжди сумно…
або
— сльози завжди виводять чоловіків з рівноваги…

У вашій фразі не буде звинувачень. Ви просто скажете про свій стан. Але без звинувачень і докорів. І, як правило, не прямий докір, а опис стану діє на жінку протверезно.

Покличте до послідовності

Індійське кіно

 легше на душі: жіночі сльози. Психологія чоловіка

Вам-людині, якій з дитинства вселяли, що чоловіки не плачуть, — складно зрозуміти, чому жінки плачуть, а це для психологічної розрядки (не тільки через образ). Вони поплачуть і їм стає “легше на душі”. Вони не збирають емоції в собі. Психологи і лікарі запевняють, що це корисно для здоров’я. Так що, може бути, і не варто жінок позбавляти цієї психологічної розрядки. Просто спробуйте зробити цю розрядку контрольованою. Наприклад, раз на два тижні купуйте дружині наіслезлівейшую мелодраму, тістечка і сумний любовний роман. Віддаючи їй цей “набір сліз”, скажіть,наприклад: “мені дуже треба покапаться в гаражі, я ось купив тобі, щоб ти не нудьгувала, подивися поки кіно, відпочинь, не треба вдома без мене прибиратися і готувати…”Або знайдіть інший спосіб вручити “слізну розрядку”. Зрідка погоджуйтеся взяти участь у перегляді мелодрами. Випробуйте Ваші нерви на міцність. Зате, виплакавшись, розрядившись, дружина, швидше за все, на пару тижнів перестане терзати вас сльозами образи і шукати приводи поласувати (адже ви ж самі підозрюєте, що іноді вона буквально чіпляється до дрібниць і накручує себе, аби все закінчилося сваркою і сльозами)…

Яким би способом ви не скористалися в боротьбі з жіночими сльозами, завжди активно застосовуйте позитивну психологію — шукайте позитив у всьому, озвучуйте ваші позитивні «знахідки». Від цього вам самим буде простіше впоратися з важкими ситуаціями. І є шанс, що ваша улюблена «плакса» захоче вам наслідувати і ваші відносини стануть в буквальному сенсі слова позитивніше. Адже позитив заразливий.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *