Як розслабитися без алкоголю.

 як розслабитися без алкоголю.

рідкісний чоловік в нашій країні може назвати навскидку хоч один ефективний спосіб як розслабитися без алкоголю. Після роботи пиво, в кінці тижня-п’яні вечірки з друзями. Якщо по телевізору футбольний матч за участю “наших” взагалі — пиши-пропало — пива буде випито стільки, що бляшані банки доведеться виносити з дому не один тиждень.

Той факт, що в пінному напої міститься не невинне кількість жіночих фітоестрогенів, в розрахунок, звичайно, не береться. Через пару років таких сеансів чоловічої релаксації наші дами отримують чоловіків-істеричок, рідко відривають свою важку попу від диванів.

Алкогольні градуси впливають не ніжну чоловічу психіку, повірте, не краще, ніж гормони. Саме тому наркологи і психіатри всієї країни закликають сильну половину людства знаходити хоч якісь способи релаксаціїї крім алкогольних. Повірте, їх дуже багато, і ефект вони дають набагато більш приємний і тривалий, ніж спиртні напої!

Спорт

 як розслабитися без алкоголю.

Повірте, немає кращого способу зняти напругу психічне, ніж напруга м’язове. Всю негативну енергію, накопичену під час трудових буднів, можна віддати вдячному залозу, а шкідливі речовини, з’їдені в стресовому режимі з фаст-фудом, безболісно покинуть ваше тіло з потом. Спорт досить швидко дає чоловікові головне, чого він потребує все життя, — задоволення собою. Підтягнута фігура і царська постава — стануть приємними бонусами.

Секс

Коли чоловік бачить красиву жінку, у нього виробляються гормони стресу. А коли він займається сексом з нею — гормони задоволення: окситоцин, вазопресин, допамін і серотонін. На організм чоловіка вони прекрасно впливають навіть окремо. А вже разом це і зовсім-ліки, яких мало. Крім усього іншого вони мають знеболюючі властивості і швидко знімають нервову напругу. Чим не варіант як розслабитися без алкоголю.

Сеанс агресії

У чоловіка-це не тільки накопичилася втома, але ще і агресія. Якщо ви не хочете, щоб від цього постраждали ви і Ваші близькі, від неї потрібно позбавлятися.

Для цього гарні всі мирні і умовно мирні способи. Побийте боксерську грушу або, на худий кінець, — подушку. Бийте з насолодою, з почуттям, з толком і розстановкою, згадуючи всі свої негативні емоції, яким свого часу не дали виходу.

Багатьом допомагає рекомендований психіатрами спосіб-як слід прокричатися. Тільки робити це краще на природі, далеко від сусідів і міліції. І кричати доведеться не лайливі слова, а простий, наповненою силою століть звук «А-А-а-а!!!». Кричати на всю міць, майже до хрипоти-поки не з’явиться почуття порожнечі і свободи від емоцій. Після цього з почуттям виконаного обов’язку-закривайте рот, побродіть серед дерев і повертайтеся додому, де вас люблять і чекають.

улюблена справа

Згадайте, що ви любили до того, як почали розслаблятися узливаннями. Будь то рибалка з друзями, Більярд, Боулінг, «різанина» з друзями у дворі в доміно або вишивка хрестиком — якщо це заняття приносить вам радість, кращого способу зняти стрес не знайти. Якщо повертатися в минуле немає бажання, можна заглянути в майбутнє. Не бійтеся освоїти і що-небудь нове-підйом на скеледромі і спуск по гірській річці дадуть вам набагато більше вражень, ніж півбутилочки «біленької».

До речі, про нове. Прекрасний спосіб розслабитися-зробити те, чого ніколи не робили. Здивуйте себе або оточуючих, зробите маленьку дурість! Відчуйте себе дитиною! Візьміть участь в якомусь забавному флеш-мобі, поаплодуйте разом з однодумцями фонтану в гумі, подаруйте трояндочку незнайомій дівчині, купіть зв’язку надувних куль і розвісьте їх в під’їзді… Та хіба мало чого може придумати людина з розвиненою фантазією!

Медитація

 як розслабитися без алкоголю.

Спосіб аж ніяк не тільки для гурманів. Існують досить легкі, розраховані на щоденне застосування техніки медитації. Наприклад: закрити очі, зосередитися на диханні, вважати дихальні рухи: по 10 вдихів і видихів — і знову починаємо рахунок. З 1 до 10. І знову. І знову-поки всі думки не підуть в невідомому напрямку.

І останнє. Вчіться розслаблятися кожен день. Починайте день з маленького релаксу. Встаньте, потягніться, позіхніть як слід. Покрутіть головою, кистями, розімніть пальці. Увечері побалуйте себе гарячим шоколадом, пінною ванною або будь-яким іншим приємним серцю і тілу способом. Чоловікові це ой як потрібно! А чого точно не слід робити, так це — «витріщатися» в телевізор або в монітор комп’ютера. Удаване розслабленнялише більше втомить Вашу нервову систему. Тільки коли ви зможете скидати стрес маленькими порціями, сила і величина його ніколи не перейде до загрозливих значень, для психіки неймовірно важливо знати варіанти відповідей на питання: як розслабитися без алкоголю.. А задоволений і розслаблений чоловік може, як то кажуть у відомому ролику, брати від життя все найкраще. А меншого нам адже не треба! Правда?..

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *