Антисептики для рук: підвищуємо імунітет, зберігаємо молодість шкіри.

Антисептики для рук: повышаем иммунитет, сохраняем молодость кожи.

Жіночі руки скільки пісень про них складено, скільки віршів розказано. Але незважаючи на поетичний флер, навколишній їх, прозовий догляд за шкірою рук завжди знаходиться як би на периферії нашої свідомості. Ну що з руками зробиш, крім як намажеш кремом (якщо не забудеш), думаємо ми. І глибоко помиляємося!

Руки жінки це показник її здоров’я і благополуччя. Доглянуті, красиві, з гладкою шкірою, вони говорять самі за себе. Щоб підтримувати шкіру рук в ідеальному стані, необхідно її не тільки очищати і доглядати, але і робити це правильно.

Наші руки постійно піддаються впливу агресивних середовищ: це і препарати побутової хімії; і побутові забруднення; і патогенні мікроорганізми, що живуть на дверних ручках, поверхні стільникових телефонів, грошових купюрах і т. п.; холод (навіть коли ми на кілька секунд відкриваємо морозильна шафа, наші ручки відчувають холодовий стрес, не кажучи вже про зимових прогулянках без рукавиць); гаряча вода і так далі і тому подібне …

Всі ці фактори впливають на найважливішу складову шкіри гідроліпідну плівку, Яка, як невидимий щит, захищає її від висихання, з одного боку, і впливу шкідливих факторів з іншого.

Система догляду за шкірою рук включає три складових :

  • делікатне очищення (видалення забруднень і зниження рівня патогенних мікроорганізмів) ;
  • максимальне зволоження (підтримка природного водно-жирового балансу шкіри) ;
  • оптимальний захист від пересушування і освіти мікротріщин.

Очищення шкіри рук

Антисептики для рук: повышаем иммунитет, сохраняем молодость кожи.

Миття рук з милом і водою не така вже невинна процедура, як здається. Чому? Та тому що кускове мило, особливо з натуральних компонентів субстанція лужна. Його очищає дію засноване на тому, що луг розчиняє видимі забруднення. А разом з забрудненнями розчиняється, або емульгируется, і захисний шар шкіри рук. Тому найчастіше після того як ми вимили руки, витерли їх рушником або висушили гарячим повітрям ми відчуваємо стягнутість шкіри і бажання швидше скористатися кремом. Але він не завжди виявляється під рукою, тому шкіра так і залишається пересушеної, тріскається, доставляє нам масу незручностей і навіть хворобливих відчуттів. А медичні працівники підтвердять: потріскана шкіра це вхідні ворота для різного роду інфекцій. Виходить, що, користуючись водою і милом, ми прагнемо зробити руки чистими, а замість цього лише погіршуємо стан шкіри. Мікроби ж при цьому, здебільшого, залишаються недоторканими, живуть і процвітають …

І це тільки дія мила, а є ще і вода, яка в умовах міста хлоруется щоб уникнути поширення інфекцій. А хлор, що потрапляє на чутливу шкіру, погодьтеся, теж не додає їй здоров’я і краси.

І що ж робити?

Скоротити використання мила, наскільки це можливо. По крайней мере, намагатися не користуватися ним, якщо на шкірі рук немає явних забруднень. Якщо руки потрібно помити, краще вибирати синтетичний миючий лосьйон, а не натуральне тверде кускове мило, т. к. він більш делікатно впливає на білки шкіри. Також бажано вибирати засоби з нейтральним, а краще злегка кислим рН, що дозволяє боротися з бактеріями.

Не варто захоплюватися милом з високим вмістом доглядають і зволожуючих компонентів, оскільки вони створюють плівку, яка утримує на шкірі рук залишки мила тривалий час, через що можуть розвинутися небажані алергічні реакції.

Боремося з мікробами

У більшості цивілізованих країн миття рук з милом стало таким же атрибутом минулого століття, як 286-й процесор біля комп’ютера і чорно-білий телевізор. Це, звичайно, легке перебільшення, але дійсно, за статистикою, люди все менше займаються фізичною працею, що надає широкі можливості забруднити руки. А значить, головним противником стає не бруд, а патогенні мікроорганізми, що знижують імунну функцію шкіри. Отже, і очищення рук повинно бути направлено на боротьбу саме з мікробами. І тут на перший план виходять спиртові антисептичні засоби обробки.

Антисептики на службі здоров’я і краси

Якщо на шкірі немає видимих забруднень, зручно і корисно для шкіри рук користуватися спиртовмісних антисептиком :

  • По-перше, спирти нейтральні по відношенню до гідроліпідного шару шкіри. Єдине але якщо застосовувати простий розчин спирту, шкіра буде сохнути. Отже, їх потрібно застосовувати в поєднанні з безпечними добавками, зволожуючими шкіру.
  • По-друге, він володіє більшою активністю (в порівнянні з милом) щодо патогенних мікроорганізмів.
  • По-третє, флакон антисептика легко поміщається навіть в найменшу дамську сумочку (вологі серветки займають куди більше місця, не кажучи про милі і воді).
  • По-четверте, обробка антисептиком займає не більше 30 секунд, що, погодьтеся, набагато менше, ніж шукати найближчу дамську кімнату, включати воду, намилювати руки милом і витирати їх рушником. Тому антисептиком, за статистикою, люди користуються частіше, що сприяє підтримці чистоти і здоров’я шкіри рук.

Спирти є золотим стандартом в гігієнічній обробці рук, за умови, що вони входять до складу якісних, перевірених коштів, що містять не менше 6570% спирту і доглядають добавки для захисту шкіри.

Стериліум® (Компанія Боде, Пауль Хартманн) є професійним антисептиком, зарекомендували себе в медичній практиці клінік Німеччини, інших країн Європи і світу на протязі вже більше 40 років. Він містить комплекс спиртів, здатний знищити збудників ВІЛ, гепатиту, ГРВІ і ін. У складі кошти Стерілліум® містяться компоненти, що зберігають бар’єрну функцію шкіри. При нанесенні на руки Стериліум® не залишає плівки і відчуття липкості. Підходить для професійного застосування (їм широко користуються лікарі в операційних, медсестри при роботі з пацієнтами і т. д.).

Як правило, антисептиком користуються перед прийомом їжі, в кафе, ресторанах і на природі, при догляді за хворими родичами, а також в подорожах і в машині.

Для тих же, хто не переносить натуральні, лужні мила і парфумовані миючі лосьйони, компанія Боде створила лосьйон Бактолін® делікатний миючий лосьйон для миття чутливої, схильної до алергії шкіри рук.

Як користуватися антисептиком для рук?

Для того щоб ваші руки стали чистими, необхідно відкрити флакон Стерілліума® і нанести на руку невелику кількість кошти. Потім акуратно втерти його в шкіру долонь, тильній поверхні кистей рук і зап’ясть. Змивати його водою або користуватися вологими серветками НЕ ПОТРІБНО.

Підтримка рівня природної вологості

Антисептики для рук: повышаем иммунитет, сохраняем молодость кожи.

Для профілактики і щоденного зволоження нормальної шкіри рук досить використовувати ніжні лосьйони масло у воді, які швидко вбираються і не залишають відчуття жирної плівки. Завдання такого догляду підтримати здоров’я шкіри і зберегти її гладкою, еластичною і здоровою. Цим вимогам відповідає лосьйон Бактолан® отримав заслужене визнання в медичному співтоваристві препарат догляду за шкірою рук виробництва компанії Боде (Пауль Хартманн).

Якщо ж шкіра пошкоджена або пересушена, то кошти догляду потрібно вибирати більш ретельно і бажано зі зниженим вмістом або відсутністю ароматизаторів і барвників, т. к. їх наявність може спровокувати алергію і дерматит. При цьому до складу препарату для догляду повинні входити компоненти, що сприяють загоєнню мікротріщин і регенерації, наприклад, пантенол, вітамін Е, алантоін. Для того щоб ефективно відновлювати природний баланс вологості шкіри, препарат повинен створювати на руках захисну плівку, тим самим покращуючи і як би потовщаючи гідроліпідний шар шкіри. Бактолан бальзам® створений спеціально для захисту і відновлення пошкодженої шкірою рук професіоналів і дуже часто використовується медичним персоналом клінік і стаціонарів, оскільки від частого миття і дезінфекції рук, а також використання латексних рукавичок шкіра рук сильно сохне і тріскається.

Правила гігієни для молодості і здоров’я шкіри рук

Отже, головні секрети гігієни і догляду, які дозволять вашій шкірі бути здоровою, молодою і красивою :

  1. Мити руки водою з милом необхідно тільки в разі видимого забруднення. При цьому рідкий лосьйон для миття рук краще, ніж тверде кускове мило. Бійтеся надмірного захоплення милом, що містить зволожуючі компоненти, оскільки вони погано змиваються і підвищують можливість алергічної реакції на шкірі.
  2. Антисептичні засоби нове слово в догляді за руками жителя мегаполісу, т. к. головну небезпеку для нас представляють патогенні мікроорганізми збудники хвороб. І завдання кошти для гігієнічної обробки рук боротися з мікробами і захищати нас і наших близьких від зараження.
  3. Правильний догляд за шкірою дозволяє відновлювати і зволожувати шкіру рук, сприяючи продовженню її молодості і збереженню здоров’я.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *