Вибираємо одяг для літніх дам.

Выбираем одежду для пожилых дам.

Валянки, жилетки і рейтузи воліли жінки, що йшли на пенсію в 80-90х роках минулого століття. Але така мода не для сучасних літніх дам. Сьогодні жінкам і в 60, і в 70 років хочеться виглядати привабливо. Особливо тим з них, хто не йде на пенсію, а продовжує працювати, вести активний спосіб життя і, як наслідок, ретельно стежити за собою. Який одяг для літніх найкраще вибирати таким модницям?

До третього віку жінка вже, як правило, виробила свій стиль і намагається його дотримуватися. Головними орієнтирами стають не модні тенденції, а зручність і разом з тим елегантність. Тут складно що-небудь порекомендувати, тому що одним більше до смаку штани і джинси, іншим спідниці і сукні. До загальних порад можна віднести лише рекомендації вибирати одяг максі, а не міні, а також надавати перевагу штани з високою талією, так як вони приховують живіт і широкі стегна, роблячи фігуру візуально більш стрункою, а ноги довшими.

Выбираем одежду для пожилых дам.

Для кольору одягу є певні і більш конкретні правила, що дозволяють підкреслити гідності і приховати недоліки. Так, перевагу варто віддавати не яскравим тонам, а приглушеним відтінкам. Дуже елегантно виглядають пастельні тони, а також чорні наряди, але обов’язково в поєднанні з білими або сірими елементами (а ось монотонно чорний одяг, навпаки, старіє, не дарма існує фраза: «Я не настільки молода, щоб носити чорне»). Не потрібно поєднувати кілька різних кольорів. Оптимальним варіантом може стати поєднання двох кольорів – або близьких по тону, або, навпаки, контрастних.

Да

  • приглушеним відтінкам ,
  • пастельним тонам (м’який рожевий, світло-блакитний, білий, сірий, ліловий) ,
  • чорному в поєднанні з білим і сірим ,
  • двом кольорам.

При виборі одягу для літніх важливо стежити не тільки за тим, як вона «сидить», а й за тим, наскільки вона поєднується з кольором шкіри. Це важливо тому, що є кольори, які «оживляють» шкіру і навпаки. Хоча тут все індивідуально, але все ж є деякі універсальні «оживителі» – це одяг м’якого рожевого, світло-блакитного кольору, а також наряди, не менше ніж на половину пофарбовані в білий колір. Адже білий колір освіжає і молодить. Також зазвичай добре виглядають сірий і ліловий. До квітів, які практично завжди не підходять для літніх, відносяться яскраво жовтий (при цьому не обов’язково зовсім відмовлятися від жовтих речей, головне, вибрати пастельні відтінки цього кольору) і бежевий (він робить обличчя тьмяним).

Ні

  • яскраво жовтому,
  • бежевому.

Матеріал, з якого зроблено одяг, повинен бути приємним на дотик і не викликати дискомфорту. «Третій вік» – це не час терпіти незручності від синтетичних матеріалів. Тактильні відчуття дуже важливі, і будь-який дратівливий фактор може миттєво позначитися погіршенням самопочуття.

Незалежно від комплекції, літнім модницям варто уважніше ставитися до обтягуючих нарядів. Так, якщо одяг для літніх залишила після себе на шкірі червоний слід – від неї найкраще відмовитися. Точно також слід уникати настільки модних сьогодні брюк і спідниць, що виконують функцію утяжок. Так, візуально вони зменшують фігуру на 1-2 розміру. Але при цьому вони сильно стягують. У перші години шкарпетки таких речей дискомфорту можна і не помітити. А в підсумку такий шлях досягнення стрункості у людини старшого віку може викликати порушення дихання, збій в системі кровообігу, запаморочення і багато інших неприємності.

Выбираем одежду для пожилых дам.

І звичайно, не варто собі відмовляти в задоволенні підбирати до своїх нарядів сумочки і прикраси. При цьому важливо пам’ятати, що оригінальні аксесуари не тільки прикрашають, але і відволікають увагу співрозмовника – наприклад, шикарний, але не «циганський», кулон може відвернути чийсь пильний погляд, а глибокі зморшки навколо очей залишаться непоміченими 🙂 Творіть, дерзайте, обманюйте час і залишайтеся молодими!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *