Жіночі руки: Краса, характер і щирість.

 жіночі руки: Краса, характер і щирість.

Французи вважають, що жінку роблять ноги і голова, але при цьому в усі часи у всьому світі одним з головних ознак краси жінки були її руки. Про те, що їх форма і стан свідчать багато про що, — скажуть вам не тільки косметологи, але і різного роду хіроманти і екстрасенси. І якщо особа пластичні хірурги можуть вам спритно скорегувати, то як зробити руки красивими — питання набагато більш складний. Мало того, що вони видають вік жінки, вони видають емоції. Погляд можна відвести, заховати, а ось тремтіння і нервозність в пальцях — навряд чи…

Навіть викрити в курінні по руках-простіше простого: понюхай їх — і все ясно, скільки жуйок не зжуй і спреїв в рот не забризкати.

Або ось, наприклад, цілується парочка. Як визначити, наскільки щирі почуття дівчини? За закритими очима? Забудьте! Ви ж завжди при цьому закриваєте очі. А ось руки… Якщо її рука вчепилася йому в потилицю-це по-чесному.

Жіночі руки-щирі завжди: коли гладять кішку або шльопають дитини, коли грають Шопена або пестять чоловіка…

Чому так? Вчені це пояснюють просто: руки мають найбільше представництво в корі великих півкуль. Тому саме руки – найщиріша частина жіночого тіла. У світлі цього вже і фраза з відомої пісні Світлани Сурганової: я хочу любити тебе руками здається не такою простою і вульгарною. Руками ображаються, обурюються, захоплюються і люблять… так, люблять. Руки закоханої жінки виглядають по-особливому, навіть якщо до цього вони не знали ніяких поживних кремів.

Характер по руках

 жіночі руки: Краса, характер і щирість.

Досвідчені хірологи (фахівці, що визначають риси характеру за формою кистей і пальців) при одному погляді на ваші руки зрозуміють масу нюансів вашого характеру.

Вважається, наприклад, що вузлуваті пальці належать жінкам з розвиненою фантазією і образним мисленням, власниці рук з великими великими пальцями більш інтелігентні, ніж чутливі, до того ж схильні до точних наук. І навпаки-маленький великий палець належить чутливим дамам, не схильним обмірковувати свої вчинки логічно.

Кращі Дружини, за запевненням хірологів, — це жінки з тонкими, ніжними, трохи незграбними фалангами пальців. Саме такі дами поєднують в собі поступливе і в той же час не запобігати поведінку, діяльний характер і чутливість.

Оксамитові ручки

 жіночі руки: Краса, характер і щирість.

Якщо розглядати питання з більш фізіологічно обгрунтованих позицій, то шкіра на руках, як і на шиї, не має сальних залоз, тонша, швидше втрачає вологу, відповідно, швидше старіє. Тому в усі часи догляд за шкірою рук хвилював жінок не менше ніж косметичні проблеми особи.

Безумовно, крем-це головний засіб щоденного догляду за руками. Краще використовувати два види-зволожуючий і живильний. Перший можна застосовувати протягом дня, після миття рук або в міру необхідності, другий-перед виходом на вулицю (особливо в холодну пору року) і перед сном. Живильні креми можуть бути нічними, пом’якшуючими, гідратуючими, але всі утримують так необхідну жіночим ручкам вологу.

Кілька простих правил по догляду за руками взимку:

  1. потрібно утриматися від гарячого душу або скоротити його до п’ятнадцяти хвилин.
  2. Для ванних процедур використовуйте спеціальні масла, а для рук — крем-мило або душ-гель з маслами.
  3. Зволожуючий лосьйон або крем потрібно наносити відразу після душу на вологі, ще не висохлі руки.
  4. Не варто нехтувати рукавичками і знімати їх на морозі без крайньої необхідності, адже обвітрені червоні руки не прикрашають ні молоду дівчину, ні зрілу жінку.

як зробити руки красивими

А що ж робити дамам, які втратили дорогоцінний час, коли шкіру рук можна омолодити і зберегти підручними засобами? Носити довічно рукавички, як кіношний Доктор Зло?

Є ще один варіант-омолодження шкіри рук в спеціалізованих клініках. Якщо вид ваших прекрасних колись ручок став доставляти вам серйозні незручності, то можете звернутися до фахівця. На вибір вам запропонують кілька процедур.

біоревіталізація шкіри рук

Введення в шкіру натуральної, хімічно не зміненої гіалуронової кислоти. Процедура особливо показана тим, хто часто миє руки, користується миючими засобами, нехтуючи рукавичками, багато загоряє, в тому числі в солярії. Гіалуронова кислота заповнює і розгладжує зморшки. Крім того, вона відновлює водний баланс шкіри, підвищує її еластичність і тонус. Ефект видно вже після першої процедури і з часом посилюється. Приблизно через місяць клітини починають активно виробляти колаген і власну гіалуронову кислоту. Частота повторних процедур залежить від стану шкіри і визначається індивідуально.

мезотерапія

Ін’єкції полівітамінних препаратів. Дія їх більш універсальне, так як крім зволоження шкіри вони стимулюють обмінні процеси, активізують кровообіг, надають антиоксидантну дію. Процедури проводять курсом по десять сеансів два рази на рік.

Ліпофілінг рук

Корекція косметичних дефектів за допомогою ін’єкції власного жиру пацієнта. Процедура складається з декількох етапів. Під місцевим знеболенням через мініатюрні проколи в області стегон і живота лікар забирає невелику кількість жирової тканини. Потім її обробляють в центрифузі і за допомогою мікроголок вводять в шкіру рук. Згодом жир частково розсмоктується, тому через кілька років може знадобитися повторний візит до хірурга. Ось так можна зробити руки красивими.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *