Коров’яче молоко: знову двадцять п’ять?..

 Коров'яче молоко: знову двадцять п'ять?..

Отом, полезнолі коров’яче молоко для дітей напервом році життя іпосле року, сперечаються вчені, медики іродителі. Насегодняшній день рекомендації попітанію передбачають відмову відведення цільного коров’ячого молока в раціон дітей з огляду на його високу алергенності інегативного впливу на організм. Але після року, помере розширення раціону дитини, цей продукт займає цілком гідне місце серед інших.

Мыже …хижаки

 Коров'яче молоко: знову двадцять п'ять?..

Сьогодні існують як доводи за молоко, так і проти його вживання. Самим залізним ізаргументов проти нього є той факт, що це продукт, призначений для вигодовування телят травоїдних ібистро зростаючих тварин, в той час як людина ставиться до хижаків. Тим часом, вченими був проведений порівняльний аналіз дітей, які пили коров’яче молоко ітех, хто вживав замінники цього молока рослинні ісоевие продукти. Так, малюкиввозрасте трьох років, які невживали молока, в середньому напару поступалися вросте своїм ровесникам, активно споживали молоко. Вважається, що причинами подібного були відмінності в хімічному складі ікількість білка внатуральном продукті і його замінниках. Новключать вбирання молочні продукти можна тільки для тих дітей, хто неімеет алергії кмолоку іего компонентам вразлічних похідних продуктах.

чому не можна?

 Коров'яче молоко: знову двадцять п'ять?..

Пам’ятанню вчених, поспішати звведением коров’ячого молока напервом році нестоїть. Його білок занадто грубий для травлення, тому часто провокує алергію. Причому білок молока має малий розмір молекул ілегко проникає через кишкову стінку позаізменном вигляді, що підсилює його чужорідність іаллергенность.

Вмолоке багато солей фосфору, які можуть істотно навантажувати незрілі нирки дитини в ранньому віці. Тому коров’яче молоко у дітей раннього віку, поки недозріли системи травлення і травлення, нерекомендовано педіатрами. Недостатньо оброблене молоко з-під корови вдеревне (надаче або вфермерском господарстві), яке, здавалося б, саме екологічно чисте загрожує дитині різними інфекціями, починаючи откишечних, закінчуючи бруцельозом, який може привести до несприятливих наслідків.

Кальцій івітаміни для росту!

Авот дітям постарше (починаючи, приблизно, с1,5років) забороняти молоко точно не варто. Крім впливу наріст ірозвиток, молоко корисно ідля травлення, особливо якщо з нього готуються йогурти, кефір або інші кисломолочні страви. Вони урізноманітнюють раціон ідают надходження корисних молочнокислих мікробів вкишечник, що нормалізує травні функції истимулирует місцевий кишковий, исистемный імунітет. У великих кількостях коров’яче молоко поставляє ворганізм корисні жиророзчинні вітаміни імного кальцію, щонеобхідно для міцного скелета. Кальцій всоставе цільного молока або молочних продуктів, виготовлених наоснові цільного коров’ячого молока, засвоюється найбільш швидко іполноцінно, так як міститься вособо сприятливою для засвоєння формі ивсасивается відразу спорциями жиророзчинних витаминовД иА, які містить молоко ікоторие необхідні для його активного засвоєння, всмоктування кишечником іотложения востях скелета. Коров’яче молоко розширює межі смаку крихти, допомагає заспокоїтися перед сном і насичує.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *