Народився і відразу за навчання? Подарунки розвиваючі. Для самих маленьких.

 народився і відразу за навчання? Подарунки розвиваючі. Для самих маленьких.

Якщо ваші рідні (або друзі) чекають поповнення в сімействі, то подарунки (в тому числі і розвиваючі, для самих маленьких) будуть їм вельми до речі. Але що ж вибрати? Електронні гаджети? Традиційні памперси? А може, заглянути трохи вперед і подарувати розвиваючі іграшки?..

Розвиваюче середовище сприяє гармонійному розвитку малюка. Щоб її створити, необхідні обізнаність (штурм інтернет-форумів і журнальних статей про кращих іграшках для немовлят), час (для відвідування магазинів) і гроші (природно, чим більше, тим краще!). З усім цим у молодих батьків, як правило, дефіцит. Тому що потрібно звикати до нового режиму дня і ночі, вчитися розуміти свогодитини (який іноді так голосно і пронизливо плаче!), а гроші доводиться вкладати в нескінченні соски, суміші, одяг. Не до розвиваючих іграшок, одним словом. Але ж вони дуже важливі. І добре, що є добрі люди, які жадають завалити малюка подарунками. Якщо взяти курс саме на розвиваючі подарунки, то план покупок може бути таким…

перший подарунок в житті малюка

 народився і відразу за навчання? Подарунки розвиваючі. Для самих маленьких.

Деякий час тому немовлят вважали просто пучком рефлексів. Лежить собі новонароджений, плаче, їсть і спить. І все. Насправді, немовлята набагато розумніші, ніж може здатися недосвідченим спостерігачам. І з перших днів життя дитина прагне зрозуміти, як влаштований цей світ. З точки зору еволюції свідомість новонародженої дитини влаштовано таким чином, щоб вбирати якомога більшеінформація. Це і відбувається, причому з вражаючою швидкістю. Допомогти цьому процесу можна за допомогою розвиваючих іграшок. Серед розвиваючих подарунків для дітей першого місяця життя можна виділити іграшки на розвиток слуху (неваляшки, музичні мобілі, стійки, що реагують музикою на удар), тактильних відчуттів (розвиваючі килимки, шарудять іграшки, м’якушки з піском всередині і т.д.), зору.

Що цікаво, дослідники вирахували, що новонародженим дітям більше подобаються чорно-білі картинки зі складними візерунками (шахівниця, концентричні кола), ніж зображення простих геометричних фігур. Крім того діти довше дивляться на яскраві кольори. І ще дуже люблять розглядати обличчя. При цьому вважають за краще незнайомцям особи знайомих людей. Є навіть дані про те, що через лише кілька годин після народження дитина вважає за краще дивитися на мамине обличчя, а не на обличчя іншихоточуючих його людей. Це, між іншим, може стати ідеєю для оригінального подарунка на народження малюка. Обробивши фотографію молодої мами в Фотошопі, зробивши фарби на знімку соковитими і яскравими, можна роздрукувати фотографію великого розміру, зробити для неї кріплення і… іграшка для малюка готова. Поза всяким сумнівом, цей подарунок на народження малюка стане для немовляти другим за значимістю в житті, поступаючись першим місцем лише мамі в оригіналі.

подарунки розвиваючі (для найменших)

 народився і відразу за навчання? Подарунки розвиваючі. Для самих маленьких.

До напівроку час розвиваючих килимків, мобілів і брязкалець поступово почне сходити нанівець. Місяць-другий і дитина навчиться сидіти. І почнеться зовсім інше життя. Адже тепер у малюка стільки можливостей… в цей період важливо не забувати про розвиток дрібної моторики дитини. Вчені пов’язують будь-які маніпуляції з пальчиками малюка з розвитком його розумових здібностей. Тобто, чим більше будуть працювати пальчики, тим розумніше буде їх володар. Зокрема, саме в цей період з півроку допівтора-двох років дитині важливо малювати саме пальчиками. Ось і ідея для подарунка пальчикові фарби і альбоми з малюнками для малювання руками (наприклад, в серії це може ваш малюк). Інші варіанти ігор на розвиток дрібної моторики лабіринти з намистинами, шнурівки, іграшки з наповненням з піску, масажні кульки і кільця та ін.варіантів ігор на розвиток дрібної моторики стільки, що питання Як вибрати подарунок дитині плавно змінюється на питання який саме вибрати подарунок дитині.

ігри на випередження. Важливе місце в ранньому розвитку малюків відводять створенню випереджаючої розвиваючого середовища. Згідно з цією теорією, корисно в дитячій кімнаті немовляти повісити на стіну географічну карту світу і навіть таблицю Менделєєва. Він буде її розглядати і запам’ятовувати. Тільки дитина навчиться вимовляти перші звуки, в поле його видимості можна повісити плакат з говорить абеткою і покласти книгу з буквами. В цьому плані зручно, а головне, корисно дарувати іграшки на виріст.

Подарункові сертифікати. Модним подарунком для дорослих сьогодні є сертифікат на відвідування масажиста або стиліста, стрибок з парашутом або ще яке-небудь пригода. Цю дорослу моду можна перенести і на дитячі подарунки. Так, прекрасним розвиваючим подарунком для дітей може стати сертифікат на відвідування дитячого басейну для немовлят, квиток в аква-парк, Запрошення в цікавий центр розвитку малюків і т.п.

рух гра. Розвиток фізичних здібностей невичерпне джерело ідей для подарунків, коли постає питання Як вибрати подарунок дитині. Так, дитині першого місяця життя можна подарувати гімнастичний м’яч. На ньому зручно робити масаж і вправи, які і розвинуть вестибулярний апарат, і посприяють профілактиці кольок, і навчать координувати рухи.

З 45 місяців малюк вже може освоювати стрибуни. Ця іграшка і веселощі для дитини, і свобода для маминих рук. І, звичайно, вони сприяють фізичному розвитку малюка.

Іншими варіантами подарунків для фізичного розвитку дитини можуть бути ходунки, масажні килимки, тунелі для повзання, іграшки-гойдалки, диски з музичними заняттями, спортивний куточок і багато іншого.

Товариші по ходьбі. Коли малюк навчиться робити перші самостійні кроки, актуальними стануть різноманітні каталки, Іграшки, які можна катати за мотузочку, іграшкові коляски. Вони будуть допомагати дитині утримувати рівновагу. І в той же час стимулювати його до ходьби.

Подарунок на всі часи. Книга і для грудничка може стати найкращим подарунком. Головне, щоб вона була зроблена з щільного картону. Але Краю при цьому повинні бути закруглені. Особливо привабливі для малюків книжки з оченятами, з говорять кнопками і з пищать іграшками. Також немовлята оцінять тканинні книжки з кишеньками, шуршалками ісекретиками. Варто звернути увагу і на книжки з вкладишами. А книги з серії моя перша книга, що складаються тільки з тематичних картинок (сторінка з посудом, сторінка з тваринами і т.д.) внесуть величезний внесок у розвиток мови дитини. Звичайно, за умови, що по цій книзі з дитиною будуть займатися.

 народився і відразу за навчання? Подарунки розвиваючі. Для самих маленьких.

до речі, друзі і родичі можуть домовитися між собою і купити іграшки на різні віку: одні розвиваючі, для самих маленьких, на перший місяць, інші на півроку і т.д. такий підхід допоможе створити прекрасне інтелектуальне придане для малюка.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *