Чи можна навчитися танцю живота?

 чи можна навчитися танцю живота?

З широким поширенням в Росії з’явилося безліч забобонів і упереджень. Одні стверджують, що він шкідливий для здоров’я, небезпечний для майбутніх мам та інше. Інші, навпаки, захлинаючись розповідають, як танець допоміг їм вилікуватися від безпліддя, вийти заміж за олігарха і т. д. Де ж істина? Про це ми поговоримо з інструктором практики Йога арабського танцю Московського етнічного клубу ІНБІ Нателлою Нураловою.

Танець живота або bellydance?

ви займаєтеся танцем живота вже багато років, чим він особисто вас залучив?

Танець живота-це узагальнене поняття, він має безліч імен: bellydance, oriental dance, наприклад. Я вважаю за краще називати те, чим займаюся, арабським танцем. Цей танець-самий жіночний з усіх існуючих. У ньому немає якоїсь уніфікації, чітко визначеного набору рухів, як в бальних танцях, наприклад. У той же час є величезні можливості для розкриттясутності танцівниці, для розвитку творчого потенціалу. А нею може стати будь-яка жінка. Адже рухи танцю так природні і гармонійні для будь-якої жінки. Кожна може знайти в цьому танці те, що їй ближче, що розкриє саме її індивідуальність, зробить її більш м’якою, ніжною, подарує жіночу привабливість, розкріпачить, навчить спілкуватися з людьми.

А чи можна за допомогою арабського танцю скорегувати вагу?

Арабський танець допомагає худим накопичувати енергію, а повним — навчити тіло її правильно витрачати. Адже коли у дівчини Нездорова худорба, процес обміну речовин в організмі протікає дуже швидко. Це означає, що енергія, отримана з їжею, дуже швидко згорає. Такі дівчата часом їдять куди більше своїх подружок« “товстушок”, але сил, отриманихз їжі, вистачає ненадовго. Якщо дівчина надмірно Повна, в її тілі відбувається застій енергії, вона споживає їжу, яка не перетворюється в енергію і відкладається про запас. І ті й інші проблеми можна скорегувати заняттями арабським танцем, тому що він допомагає відрегулювати перебіг енергії в тілі жінки.

Йога арабського танцю

Дивлюся на ваш розклад, в ньому написано «заняття з йоги арабського танцю»… Значить, ви володієте йогою, і в арабському танці втілюєте постулати цього вчення?

Чому я використовую термін Йога? Йога в арабському танці – це система знань (теорія і практичні вправи), яка дозволяє не просто танцювати, а розвиватися за допомогою танцю, як зовні, так і внутрішньо. Моя мета – це не тільки навчити дівчину красиво рухатися, не тільки відповісти на питання, Як навчитися танцю живота, але і навчити її робити це правильно, не перевантажуючи тіло. Такий підхід дозволяє досягти гармонії, змінюватися не тільки зовні, але і збагачує внутрішній світ і сприяє зміцненню фізичного та енергетичного здоров’я.

На своїх заняттях я використовую знання, отримані в ході вивчення стародавніх оздоровчих систем,-це Індійська йога, тайцзи-цюань, даоська йога.

Наприклад, багато вчення говорять про те, що у здорової людини має бути симетричне тіло, вибудувана певним чином вісь, рівномірне дихання. У цьому запорука здоров’я і довголіття. На жаль, у більшості жінок є проблеми з несиметричністю в тілі.

а чому тіло стає несиметричним?

Основна причина-це неправильний спосіб життя, сидяча робота. Викривлення хребта, яке, мабуть, ставлять мало не кожному школяреві в Росії, робить одну частину тіла вище, іншу нижче. Постійне ходіння на підборах розвиває і посилює цю проблему. Це не просто негарно, це дуже погано впливає на внутрішні органи.

Каблуки носити не можна!

так що, каблуки взагалі не можна носити?

Іноді можна з вечірньою сукнею, наприклад. Але постійно ходити на підборах шкідливо. У тілі людини є безліч зв’язок і сухожиль, які повинні працювати. Коли ми постійно ходимо на підборах, то сухожилля не отримують правильне навантаження, в стопи не надходить необхідну кількість енергії. В результаті виникають серйозні проблеми зі здоров’ям. Та й взагалі, людський організм-це ідеальне творіння, в ньому все гармонійно; якщоб нам природою було наказано ходити на носочках, то, напевно, нас забезпечили б при народженні якимись копитцями. А у нас же є стопа, і у неї є своє, виправдане законами еволюції, будова. ДО РЕЧІ положенню стоп в арабському танці приділяється особлива увага! Його танцюють босоніж, щоб стопа могла правильно «зачіплятися» за підлогу, балансувати і т. д.

чим корисний Арабський танець для здоров’я жінки?

 чи можна навчитися танцю живота?

Арабський танець дуже корисний для жінки. Не кажучи вже про те, що тренуються м’язи, фігура підтягується, набуває витонченість і жіночність, виправляється постава, танець благотворно впливає на роботу внутрішніх органів.

Рухи стегнами активізують жіночі енергії. Під час танцю працюють такі м’язи, які в повсякденному житті не використовуються. Це дуже корисно для жіночих репродуктивних органів. Зникають болі при місячних, якщо вони були, нормалізується менструальний цикл. Танець допомагає вирішити таку складну проблему, як міома матки, на ранніх стадіях лікарі рекомендують жінкам заняття арабськими танцями. На моєму досвіді були дві учениці з подібною рекомендацією, і відзначалися поліпшення. Ось і секрет того, навіщо і як навчитися танцю живота.

Звичайно, найголовніша чарівна особливість арабського танцю в тому, що він допоміг багатьом жінкам народити здорового малюка. У мене є три учениці, які довго не могли завагітніти, тепер стали щасливими мамами. І-продовжують займатися! Але це предмет для окремої розмови.

Не можна жінці качати прес!

А чи стає живіт плоским завдяки арабському танцю?

Звичайно, фігура стає легшою і підтягнутою. Але животик у арабської танцівниці обов’язково повинен бути! М’який, пластичний і найголовніше розслаблений. Якщо вам викладач говорить качати прес або втягувати живіт, біжіть від нього, м’язи живота у жінки повинні перебувати в розслабленому стані, особливо в області матки. “Качати прес” категорично не корисно, тому що ця процедура порушує перебіг жіночої енергії, змушує матку постійно бути в тонусі.

А вимога від жінки» преса з кубиками ” — ще одне хибне віяння нашого часу. По суті своїй, за своїм призначенням, жінка не може і не повинна бути «клубком м’язів», які потрібні для «видобутку мамонта». Жінці наказано бути мамою, дружиною, піклуватися про сім’ю, вогнищі, їй теж потрібна сила, але не зовнішня, як чоловікові, а внутрішня. Арабський танець дозволяє нам усвідомити, що наша з вами жіноча сутність полягає не стільки в”успіхи на виробництві”, скільки в гармонізації навколишнього світу. Саме для цього жінка і прийшла на Землю… А зовні це виражається в тому, що мої дівчатка через півроку занять навіть ходити по вулиці починають зовсім по-іншому. Не “палі забиваючи«, як говорила Вірочка в» Службовому романі «під час тренінгу для товариша Калугіної, а — »хода вільна, від стегна”… І, повірте, чоловіки таку жінку, дійсно, не пропускають!

Ви кажете, жінка відкриває свою сутність завдяки арабському танцю. Коли це відбувається, після скількох занять?

 чи можна навчитися танцю живота?

Перші зміни зазвичай відбуваються після першого місяця. Раптом дівчині хочеться поміняти гардероб, носити спідниці та сукні, поміняти зачіску, відростити волосся, укладати їх, робити макіяж. Зсередини з’являється бажання себе прикрашати і це відбувається завдяки жіночному танцю. Всі, без винятку, стають красивими. Складніше змінитися тим, у кого багато психологічних затискачів,внутрішніх проблем. Але не сумнівайтеся, з арабським танцем завжди відбуваються поліпшення в житті, ви ж стаєте мудрішими, сміливіше і прекрасніше. Хтось знаходить нову роботу, супутника життя або відправляється в подорож. Адже внутрішня краса, яка гармонізується цим унікальним танцем, висвітлює все ваше життя. І життя тих, хто з вами поруч!

розмовляла Марина Крупенько

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *