Вибираємо засіб для видалення волосся.

 вибираємо засіб для видалення волосся.

Мода і закони краси такі, що волосся на голові жінка повинна берегти, пестити і плекати, а волосся на тілі видаляти, видаляти і знову видаляти. Крім того, що гладка шкіра без волосся вважається еталоном краси, вона ж є першим етапом догляду за тілом. Тобто в ідеалі перед початком будь-яких косметичних процедур з шкіри повинні бути видалені волосся. І неважливо, яким способом це буде зроблено. А способів і засобів для видалення волосся, потрібно зауважити, зовсім не мало.

депіляція це на час…

 вибираємо засіб для видалення волосся.

Видалення волосся на певний час називається депіляцією. У неї є кілька варіантів. Будь-який з них може вибрати жінка, яка відноситься до видалення волосся на тілі також спокійно, як до чищення зубів. Розуміючи, що і те і інше потрібно робити регулярно, вона завжди вчасно здійснює необхідні гігієнічні процедури.
Це може бути вищипування. Повільний і болісний спосіб. Його не рекомендують застосовувати для видалення волосся над верхньою губою — можна спровокувати набряк, крім того, після вищипування волосся росте швидше, при цьому вони стають більш жорсткими і темними. Інший вид депіляції-гоління. Раніше вважалося, що після гоління волосся починає рости швидше, тепер цей міф науково спростують. Хімічну депіляцію не слід застосовувати для видалення волосся на обличчі, не можна перетримувати приготовлену суміш на шкірі і використовувати її потрібно тільки для тієї частини тіла, для якої вона призначена (є депілятори для ніг, області бікіні, вибираємо засіб для видалення волосся.

Вважається, що в ідеалі епіляція позбавляє від волосся на тілі назавжди. Але, як правило, просто надовго. Вона може бути лазерної, ензимної, буває також фотоепіляція і електроепіляція. Електроепіляцію роблять за допомогою голки (термоліз, електроліз, бленд-метод, флеш-метод та ін.) або за допомогою пінцета. Успіх цієї процедури багато в чому залежить від професіоналізму електролога. Щоб позбутися раз і назавжди від небажаного волосся за допомогою лазерної епіляції,необхідно 10-15 сеансів з інтервалом в 1 місяць. Протягом року стає помітний і ефект від так званої ультразвукової епіляції-поєднання воскової депіляції і подальшою обробкою шкіри спеціальним іонним складом і впливом на нього ультразвуком. Ензимний метод видалення волосся вважається менш агресивним, але підходить він (як і будь-яка процедура, що включає вплив на шкіру хімічних речовин) не всім.

головне-творчий підхід

Жінки простих шляхів до краси не шукають ніколи. І весь час намагаються винайти нові способи самовираження. Оригінальними прекрасній половині людства хочеться бути і навіть в такому нудному справі, як знаходження кращого засобу для видалення волосся. Тому, готуючись до бурхливої ночі, жінка може кілька годин витратити на те, щоб надати волоссю в області бікіні незвичайнуформу, наприклад, у вигляді сердечка. І, дійсно, хто сказав, що зачіска повинна бути тільки на голові? Аби було з чого її робити. А цим природа (з найкращих — захисних — спонукань) нікого не обділила.

що з цією спадщиною робити, кожна жінка вирішує сама, керуючись своїм темпераментом, фінансовими можливостями і умінням до будь-якої задачі підійти творчо…

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *