Нехитрі секрети стрункості від дієтолога Маргарити Корольової.

 нехитрі секрети стрункості від дієтолога Маргарити Корольової.

Як створити сприятливі умови для схуднення? З надмірною вагою не потрібно боротися, з ним потрібно вміти домовитися, вважає лікар-дієтолог Маргарита Корольова. Головні секрети стрункої фігури в ексклюзивному інтерв’ю зіркового дієтолога.

 нехитрі секрети стрункості від дієтолога Маргарити Корольової.

Досьє.Маргарита Василівна Корольова лікар-дієтолог, керівник клініки. З відзнакою закінчила лікувальний факультет I-го Московського медичного інституту, а потім клінічну ординатуру за спеціальністю кардіологія. Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. В естетичній медицині працює більше 20 років. Одна з перших в Росії почала складати індивідуальні комплексні програми корекції маси тіла імоделювання фігури. Створила власну методику зниження і подальшої підтримки маси тіла, на базі якої провела курс лікування з позитивним результатом більш ніж у 15 000 чоловік. Пройшла навчання в провідних клініках Росії, Франції, Італії, Іспанії, Японії, Великобританії та Китаю з різних питань естетичної медицини. Є дипломованим фахівцем в області дієтології, фізіотерапії, дерматокосметології та мезотерапії.

Зіркових пацієнтів Маргарити Корольової знають всі: Філіп Кіркоров, Микола Басков, Надія Бабкіна, Володимир Соловйов… як їм вдалося розтанути практично на очах у всієї країни? Секрети зоряного схуднення розкриває лікар-дієтолог, якому вдалося зробити неможливе, змінити спосіб життя своїх підопічних.

з чого ви починаєте роботу з пацієнтом?

Я кажу йому, що тепер належить змінити не харчування, а змінити своє життя! І знайти такий образ, в якому буде комфортно. Хтось зараз буде готуватися до літнього сезону, щоб, виїхавши далеко на відпочинок, надівши купальний костюм, убити аборигенів наповал відрадно, що навесні люди починають займатися собою. Це особливо важливо після періоду зимової сплячки, коли людиникрім тепла і затишку в своєму гніздечку мало що цікавить. Людина за ці місяці набирає 710 кг і тільки навесні приймають рішення, що в цьому житті в черговий раз треба щось міняти. Але тут настає розчарування, тому що людина, одного разу набравши вагу, вже не вірить, що можна його перемогти назавжди. Людина втрачає віру в себе, а це не найкращі умови для схуднення.

Маргарита ВАСИЛІВНА, ви приголомшливо виглядаєте, чи дотримуєтеся ви правил харчування, які пропагуєте? Розкрийте нам свій секрет краси.

Все, що людина має до 30-річного віку, це дар природи. А все, чим він володіє після 30-ти років, в сенсі його здоров’я і зовнішнього вигляду, це результат його праці над собою. Це той зовнішній вигляд, який створює перше враження. Другий раз створити перше враження неможливо. Дуже зайняті люди, грамотно розподіляючи свій тайм-менеджмент, завжди знаходять час для себе. Це час регулярного прийому їжі, фізичних вправ і процедур. Нам ще від печерних предків дісталося сприйняття людини по йогозовнішньому вигляду. Перше враження роботодавця від прийшов до нього людини з надмірною вагою те, що ця людина ледачий, він не може займатися ні собою, ні довіреною йому справою. Здорова і доглянута зовнішність це відкритий рекомендаційний лист. Навіть американська статистика говорить про те, що менеджери з правильними фізичними формами і привабливою зовнішністю роблять значно більше продажів, ніж ті, які не займаються собою.

Так як харчуєтеся особисто ви?

 нехитрі секрети стрункості від дієтолога Маргарити Корольової.

Я дійсно харчуюся часто. Навіть коли у мене проходить консультація, яка триває без перерви кілька годин, я разом зі своїми пацієнтами влаштовую перекушування і п’ю воду. Навколо мене скрізь вода, і, незважаючи на те, що у мене в клініці свій ресторан, куди я можу зателефонувати і Мені принесуть все, що я захочу, якісь перекушування яготую вдома і приношу з собою: це порізаний шматочками болгарський перець, огірки, свіжі салати і знежирений сир або йогурт. Мої співробітники можуть підтвердити, що будь-який вільний час на роботі я використовую для фізичних навантажень. Я займаюся спортом у своєму тренажерному залі, в суботу та неділю завжди.

А якою водою ви себе оточуєте?

Вода повинна бути чиста, не газована, вона не повинна бути мертва, очищається за американськими технологіями до дистильованого стану. Живий, не газованої природної води треба випивати не менше двох літрів в день, адже вода це основа нашого життя.

Ваші пацієнти в основному знаменитості, і всі бачать їх прекрасні результати боротьби із зайвими кілограмами,з ким ви працюєте зараз?

До мене приходять пацієнти і кажуть: Ми боремося, а я їх питаю: вибачте, з ким ви боретеся? З самого початку я навчаю своїх пацієнтів не боротися. Людський організм народжений в любові і зовсім не для того, щоб стати полігоном для військових дій. З організмом не треба боротися, з ним потрібно вміти домовитися. Кожна людина хоче перш за все змінити свою фізіологію, але повірте, за Наше коротке життя змінити фізіологію неможливо, ми її просто повинні зрозуміти і прийняти, полюбити свій організм і максимально допомогти йому функціонувати, тому треба вчитися управляти своєю вагою, але ніяк з ним неборотися. Якщо людина схильна набирати вагу, це всього лише його особливість, як колір очей, волосся. Ми ж можемо поміняти колір волосся, поставити контактні лінзи з іншим кольором, завуалювати деякі недоліки своєї конституції і, таким чином, піднести тільки гідності. Так само і з надмірною вагою: якщо жирова клітина набирає, то вона набирає, тому що ми її так годуємо, вона не набирала б, якби ми годували її інакше. Потрібно зрозуміти, яка їжа підходить цій клітці, що б вона була здоровою і прекрасною. Таким чином, через гармонійне харчування досягається гармонія всього організму.

Так хто ж все-таки зараз під вашим керівництвом досягає гармонії?

Тетяна Анатоліївна Тарасова продовжує цю роботу над собою, вона вже втратила 42 кг надмірної ваги. Зараз вона легко піднімається до мене на 4 поверх, але ж коли вона прийшла до мене вперше, її несли на руках чотири людини вона не могла піднятися сходами самостійно, у неї була задишка…

Як здорово, що ваша клініка знаходиться на четвертому поверсі і в під’їзді немає ліфта!

 нехитрі секрети стрункості від дієтолога Маргарити Корольової.

Так, для моїх пацієнтів це перший тест. І кожна людина, все легше і легше піднімаючись на 4 поверх, розуміє, що ми не дарма працюємо. Так от, Тетяна Анатоліївна каже: Я не тільки повернулася до себе такою, якою я була, але в мені відкрилося щось нове, мені потрібно постійно виглядати в дзеркало, тому що в мені з’явилося щось Бабське. Вона знайшла в собі впевненість, і в ній прокинулася жага діяльності. Є ще цілий рядвідомих людей з політики і науки, яких поки я не можу озвучити, але з якими ми вже робимо перші успіхи. Адже до мене приходять люди абсолютно мотивовані, а мотивація найголовніша умова для схуднення. Вони трудівники, адже тільки завдяки праці вони стали успішними, і я не сумніваюся в їх чудових результатах. Люди успішні отримають свій результат незважаючи ні на що, адже вони мотивовані його отримати!

І на закінчення, я прошу вас дати просту пораду, регулярно виконуючи який, можна надовго зберегти молодість і красу.

корисна порада

Треба щоранку вставати і відразу формувати собі гарний настрій. Підійти до дзеркала і сказати: я символ всього самого прекрасного, сказати собі про це вголос, посміхнутися і почати життя, відповідну символу: погодувати себе як символ, одягнути себе як символ, і дарувати ту енергію, якою ви наділили себе з ранку, оточуючим вас людям!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *