Відбілювання зубів: важлива інформація.

 відбілювання зубів: важлива інформація.

Реклама обіцяє нам, що володарка перлинних зубів здатна підкорити чоловіка своєї мрії однією лише посмішкою. Якщо лицар набілому коні дуже і дуже потрібен, звичайно, варто перепробувати всі методи жіночої чарівності. Однак самостійні спроби відбілювання зубів-ціна висока для краси, це може привести до того, що взулыбке доведеться забути, даиопитные стоматологи рекомендують зупиняти свій вибір напрофесійної чищенні, аненапроцедуре хімічного відбілювання.

вік

Найчастіше запитанням відбілити зуби в Стоматологічні клініки звертаються жінки 25-40 років. Стоматологи нерекомендують проводити процедуру відбілювання зубів дівчатам молодше 18-20 років. Це особливо важливо пояснити школяркам, які потрапили під вплив реклами імечтающім обелосніжних зубках.

від чого залежить колір зубів?

 відбілювання зубів: важлива інформація.

Як ністранно, колір зубів вомногом залежить від національності. Ужителей Росії зуби найчастіше небілі, ажелтоватие. А, наприклад, у американців вони сірі (ДО РЕЧІ, сірі зуби відбілити складніше, ніж жовті). Також колір зубів залежить від того, що їсть і як спосіб життя веде людина емаль піддається змінам під впливом кави, сигарет, харчових барвників.

Некрасота, агигиена

Навіть за умови того, що людина ретельно чистить зуби вранці івечером, мінімум потри хвилини, раз упівгода стоматологи рекомендують проводити іпрофесійну чистку зубів. Вона дозволяє видаляти сзубов відкладення, які неможливо відчистити самостійно. Це можуть бути м’які нальоти і зубні камені.Професійна чистка зубів гігієнічна процедура. Вона не відбілює зуби, ціна цій процедурі-природний колір. Якщо він не хоче мати білі зуби, після чищення він може запропонувати додаткову обробку зубів хімічними речовинами.

зубні пасти, гелі, Жувальні гумки

 відбілювання зубів: важлива інформація.

Постійно застосовувати відбілюючі зубні пасти голки лікарі нерекомендують тому, що вони підвищують чутливість зубів гаряче іхолодное починає викликати різкий зубний біль. Жувальні гумки як відбілюючий засіб, стоматологи взагалі не сприймають всерйоз. У продажу є набори для домашнього відбілювання зубів. Хімічні речовини, що входять в цей набір, містяться в концентраціях, нездатних якісно відбілити зуби. Ноетой дози концентрату буває досить, щоб порушити мікрофлору рота.

протипоказання

Як іклюбой медичної маніпуляції, котбеліванію зубів, звичайно, є протипоказання. Перш за все, вибілювати зуби не можна вагітним і годуючим жінкам. Відбілювання протипоказано івтом випадку, якщо впацієнтки багато каріозних зубів. Також цю процедуру нерекомендують проводити при великій кількості пломб після відбілювання контраст між зубами іпломбамі буде дуже помітний, іпрідется перепротезувати все раніше заліковані зуби. Робити це не завжди розумно, так як зміна пломб поступово руйнує зуби, тому пломби зазвичай замінюють тільки помедичної, анекдосметичної необхідності.

Деякі пацієнтки наполягають на кольорі зубів. Якщо в клініці є косметолог, він з’ясує, що виглядають такі зуби неприродно і на таке відбілювання зубів — ціна підвищується. Куди привабливіше иобаятельнее буде виглядати посмішка, можливо злегка вибіленими, але чистими, без каменів іналета, зубами.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *