Тантра сексу і любові, в чому суть?

 Тантра сексу і любові, в чому суть?

У свідомості багатьох сучасних людей слова Тантра і тантричний секс асоціюються з вільною любов’ю, вседозволеністю і навіть сектантством. А чи так це насправді? І як в тантрі пов’язані такі поняття, як любов і оргазм?

 Тантра сексу і любові, в чому суть?

Сучасна масова культура з властивою їй любов’ю до вихолощення істини і створення трендового продукту зробила таке розуміння найдавнішого вчення тантри, як і багатьох інших практик, повсюдним. На жаль, набагато частіше сьогодні можна почути розмови про тантричний секс і рекламу шкіл, де вам розкриють всі його секрети, а не про тантричний підхід до взаємин, чому не навчить жодна школа. Тому що любов це стан, якому просто не можна навчити, його можна тільки розвинути в самому собі. А тим часом саме любов становить ключове поняття цього вчення і допомагає зрозуміти, що таке Тантра.

У перекладі з санскриту слово Тантра означає Поширювати (тан) і рятувати (тра), а також воно може перекладатися як істина, знання. Виходить, що Тантра це вчення, що несе істину і тим самим рятує тих, хто до Нього торкається. Все це, звичайно ж, дуже абстрактно, але у тантри є дуже конкретне застосування тантричний шлях. Слідування цьому шляху і робить Тантру практичним вченням, що виходять за рамки простої теоретичної доктрини і філософії.

Тантра це найдавніша техніка розширення свідомості, і парні практики (в тому числі секс), на які зараз звертається основна увага, є лише одним із шляхів цього розширення. Проте саме парні тантричні практики можуть стати основою здорових емоційних і фізичних відносин в сім’ї.

Тантричні практики не вичерпуються тільки сексуальною взаємодією. І твердження знавців тантри про те, що секс це спосіб позбутися від кругообігу перероджень, що приносять страждання людині, не що інше, як спекуляція темами сексу і езотерики, які в сучасному бездуховному світі набули колосального значення і використовуються як способи заманювання і розкручування на гроші, тобто просто обману людей.

 Тантра сексу і любові, в чому суть?

Тантричний секс це такий же секс, як і будь-який інший. Секрети тантричного сексу не в якихось особливих позах або місцях, не у використанні пахощів і спеціальних страв, не в зміні партнерів і не в змінених станах свідомості, яких багато знавців намагаються домогтися, погано уявляючи собі, що таке Тантра насправді і в чому полягають основи тантричного сексу. А справжня Тантра це не набір правил і способів здійснення феєричного сексу, а найдавніший звід знань про світ і Всесвіт, про її закони і правила гармонійного співіснування всього живого, це знання про сенс і цілілюдського існування. І природно, що такий підхід не ставить фізичне злиття саме по собі на перше місце, але пояснює, що любовний контакт і союз між чоловіком і жінкою, маючи екстатичну природу, максимально близький злиттю вищих божеств і передає суть такого злиття і єднання. Цікаво, що Тантра не говорить про обов’язковість фізичного акту як єдиного способу такого злиття. В першу чергу мова йде про духовне злиття і прояві любові всередині пари. Просто фізичний контакт є природним і доречним продовженням духовного злиття для двох люблячих людей.

Саме любов, відсутність егоїзму і сприйняття партнера як вищої істоти пронизує основи тантри сексу. На такому розумінні будуються всі тантричні техніки і вправи, в тому числі і ті, що допомагають досягненню оргазму. Розуміння того, що таке оргазм, в тантрі більше, ніж просто фізична розрядка і яскраве фізичне відчуття в області статевих органів. Це з’єднання двох людей на їх вищих рівнях на рівні любові і гармонії, поваги і прийняття один одного, це оновлення всього організму, кожної його клітини, і тіловиступає як інструмент цього з’єднання, а не як самостійна одиниця, що вимагає задоволення свого егоїстичного фізичного бажання. У цьому сенсі відповідальність за оргазм жінки лежить не тільки на чоловікові, хоча саме така думка є сьогодні дуже поширеним: мовляв, якщо оргазму у жінки не сталося, то винен в цьому чоловік невмілий, нечуткий, не знає де точка G і т. д. і т. п.

Тантра сексу ж говорить про те, що відповідальність за оргазм (як і за всі спільні дії пари) лежить на обох партнерах. Оргазм розуміється як особлива енергія, що омиває і очищає тіло обох партнерів. Так, оргазм жінки дає чоловікові не менше, ніж їй самій, так само як і навпаки під час свого оргазму чоловік ділиться з жінкою своєю енергією.Досягнення оргазму пов’язано з великою роботою над собою має значення і те, наскільки добре кожен партнер знайомий зі своїм тілом, з його потребами і особливостями протікання енергетичних процесів, наскільки він відкритий і хоче подарувати радість іншому, наскільки неегоістічен в своїх бажаннях, і це стосується як чоловіки, так і жінки.

 Тантра сексу і любові, в чому суть?

Оргазм це не тільки фізична розрядка, він тісно пов’язаний з поняттям енергії, а значить, з її блокуванням. І якщо у одного з партнерів існують енергетичні блоки на різних планах, в тому числі і на фізичному, то досягнення оргазму буде важко. Тому Тантра і пропонує величезну кількість технік і практик для зняття таких блоків і розкриття своєї енергії.

таким чином, розуміння в Тантре сексу і фізичного контакту як вищого прояву любові партнерів один до одного не визначає оргазм як самоціль, а бачить в ньому вищу гармонію і вище злиття двох люблячих. А це означає, що тантричний секс взагалі і оргазм зокрема лише інструменти досягнення такого з’єднання. І іноді по справжньому люблячим і духовно розвиненим коханим досить просто доторкнутися один до одного, щоб відчути це вище злиття.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *