Вітаміни для літніх від старості…

 вітаміни для літніх від старості...

Добре відомо, що звозрастом обмін речовин ворганізмі поступово згасає. Людина менше рухається, менше їсть, імногіе думають, що іпотребность ввітамінах також знижується.

Відеале людям старшого віку потрібно приймати полівітаміни кожен день. Новнашій країні досі немає такої традиції. Даистереотип склався літні люди невідут настільки активного способу життя як раніше, значить, івітаміни імненужни. Ктомуже вітаміни це таблетки, ще іденег стоять, не краще заощадити на них?! Адже все що потрібно можна отримати іізпіщі! Це невірна позиція.

 вітаміни для літніх від старості...

Вітаміни потрібні всім, івособенності людям старшого віку, укоторих знижена всмоктувальна здатність кишечника (тобто засвоюється менше корисних речовин ізпіщі), уповільнені окислювально-відновні процеси ворганізмі іпроісходіт ослаблення функцій внутрішніх органів. Крім того, накопичилися хронічні захворювання, атакож прийом різноманітних лікарських препаратів призводять до того, що людинарегулярно недоотримує необхідні йому речовини: вітаміни, мінерали імікроелементи. Ктомуже добре відомо, що прийом полівітамінних препаратів, мінеральних комплексів або збагачених вітамінами продуктів харчування корисний кожному, особливо при підвищеному нервово-психічному навантаженні, при дії шкідливих факторів навколишнього середовища, які нікуди невичерпні печії літніх людей.

вітаміни

Більш того, вітаміни це саме тосредство, яке здатне прискорювати реакції, що протікають ворганізмі, ітормозіть розвиток процесів старіння.

Встановлено, що ввітаміни для літніх людей особливо важливі. Перш за все це відноситься кводорозчинних вітамінів (С, Рівся група вітамінів В). Вони повинні включатися в раціон харчування людей старшого віку в повному обсязі, так як мають судинно-зміцнюючі іантісклеротіческім властивостями. Лікарі знають, що віддалення старостііпродовження життя, перш за все, пов’язане з підтриманням нормального стану серцево-судинної системи. Впрофілактики серцево-судинних захворювань, зокрема атеросклерозу, вітамінС грає дуже важливу роль. Під його впливом підвищується міцність іеластичність судинних стінок, нормалізується обмін холестерину.

 вітаміни для літніх від старості...

Горезвісна думка, що вживання впищу достатньої кількості фруктів іовощей вирішить проблему з цими вітамінами, також невірно. Яблуко вдень нічого не робить. Овочі іфрукти можуть служити надійним джерелом тільки двох вітамінів: аскорбінової (вітамінас) іфолієвої кислот, а також каротину ітоліш в тому випадку, якщо набір споживаних овочів іфруктів буде досить різноманітний. Наприклад, вміст вітамінас вяблочном соку становить всього 2мг в100мл! Щоб отриматиз цим соком добову норму вітаміну, що становить 60мг, потрібно випивати його неменее15 (!!!) склянок на день. Що стосується вітамінів групыв, атакже жиророзчинних вітамінів А, ЕиD, тоихосновним джерелом є аж ніяк неовощі, атакие висококалорійні продукти, як м’ясо, печінка, нирки, яйця, молоко, вершкове ірастительное масло, хліб ізмуки грубого помелу, крупи, які потрібно вживати ввесьма істотних кількостях, щоб отримати потрібну норму.

Вітамін D

Авітаміноз незамінний для літніх. Адже щоб мати міцні кістки, потрібен нетільки кальцій. В цей час доведено, що кальцій буде засвоюватися тільки в тому випадку, якщо ворганізмі є достатній рівень вітаміну D.

Великі надії фахівці покладають інаантіоксиданти (вітаміни А, ЕІС). Останні наукові дослідження наочно продемонстрували, що ці вітаміни для літніх необхідні, вони беруть участь в боротьбі з старінням організму і можуть застосовуватися для профілактики онкологічних, серцево-судинних і неврологічних захворювань.

спеціальні вітамінно-мінеральні комплекси, призначені для людей старшого віку, сьогодні випускаються досить широко. Але, важливо розуміти, що як івсе ліки, вони мають свої показання іпротівопоказанія, тому призначати вітаміни для літніх повинен лікар.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *