Як змусити себе займатися фізкультурою?

 як змусити себе займатися фізкультурою?

Всі розуміють користь спорту для здоров’я, але не всі знають, як змусити себе зайнятися фізкультурою. Це корисно для серця і судин, покращує настрій іфігуру, збільшує тривалість життя. Ктобы сперечався? Нолень часто переважує. Тому потрібно знайти для себе мотиватори, наприклад… серед новинних стрічок інформагентств.

спосіб вчених ізмассачусетса

 як змусити себе займатися фізкультурою?

Пам’ятанню вчених ізмассачусетсткого інституту технологій, розташованого вСША, є спосіб змушувати себе займатися фізичними вправами. Дані дослідження, що підтверджують ефективність цього способу були опубліковані вжурналі Nature Communications. Якщо говорити коротко про результати івиводів, що наводяться в дослідженні, то, пам’ятання авторів цієї теорії крегулярним спортивним тренуванням призводить заняття в компанії подруг або друзів. Нодля чоловіків даний ефект виражений більш сильно, ніждля жінок. Однак, якщо представниці прекрасної статі поставлять собі за мету схуднути івлізти в шикарне плаття, яке краще, ніж уподруги, це може стати ще більш сильним стимулом. Такі дані вчені отримали завдяки аналізу спортивних результатів мільйона бігунів. Вони пробігли за п’ять років дослідження близько 350км кожен, іпоказателі були набагато вище утіх, що здійснював пробіжки в компанії приятелів ідрузей.

Небудеш займатися, будеш дурною!

Поисследованиям техже медиків изСША було також показано, що фізична активність вмолодом ісреднем віці пов’язана соб’емом головного мозку інервної тканини вперіод наступних 20років життя. Утіх, хто незаймався активно спортом іфітнесом відбувалося прогресивне зниження обсягу мозкової тканини, що знижувало розумову активність імислітельние процеси, погіршувало пам’ятьиинтеллект. Також їх дослідження потім доповнили іучені ізіспанії, визначивши тестрани Євросоюзу, де жінки найактивніше займаються спортом іфізично активні. Це виявилися такі країни як Данія,Фінляндія. Жінки в цих країнах триваліше залишалися фізично активними ібодрими, а також показували кращі результати щодо тестів на активність мозку.

Бігом відгіпертонії

 як змусити себе займатися фізкультурою?

Також було доведено, що регулярні заняття спортом іфітнесом серед жінок призводять до зниження рівня артеріального тиску вперіод клімаксу. Ці дослідження проводила велика і поважна асоціація серця в Америці. Так, були оцінені показники ефективності різних немедикаментозних підходів ктерапії гіпертонічної хвороби іполучени результати, що показують, що регулярнізаняття фізкультурою призводять кнормализации тиску нарівні 12080 і посилення ефекту отлекарств іуменьшения дози препаратів посравнению позатренованими людьми. Найбільш ефективними изтаких вправ виявилися аеробні це плавання, біг і їзда навелосипеді, лижі, танці. Крім того, корисними для жінки виявилися пілатес ігімнастіка.

боротьба з корупцією

Якщо ви знаєте, як змусити себе займатися фізкультурою, топодумайте отом, що регулярний фітнес знижує ризик розвитку пухлин, зокрема це зниження ризику раку грудей. Це відкриття зробили вчені Америки, з Національного інституту раку США. При обстеженні жінок віком от40до75лет після занять вимірювався рівень гормонів естрогенів, надмірна кількість яких провокує онкологію. Пам’ятаючи вчених, чим більше жінки займаються спортом іфітнесом, тим нижче у них рівень небезпечних гормональних сполук. Це особливо важливо для тих жінок, що досягли віку в40-45років, для яких гіперестрогенія найбільш небезпечна.

Поліпшення психічного благополуччя

Внідерландах вчені вивчали рівень психічного здоров’я ікількість залежностей при занятті спортом. При обстеженні молодих жінок істудентов ними було з’ясовано, що телюди, хто схильний до малорухливого способу життя мають певні труднощі собщеніем. У них виникають комплекси яслишком товста, щоб комусь труїтися исклонности кнеправильным дієт, булімії або анорексії. Також при малорухливості підвищується ризикдепресії ісуїцидних спроб, агресивної поведінки. Утіх, хто займається спортом інестрадает откомплексов, пов’язаних сфігурой, є більше шансів напріятное спілкування іобщую компанію поцікавам.

нарешті, окремою мотивацією ввопросе, як змусити себе займатися фізкультурою, має стати дослідження, яке доводить підвищення якості життя уфізично активних жінок. Переконливо? Тоді вперед, набігаючи доріжку, як мінімум!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *